Jdi na obsah Jdi na menu

Obrazy roku 2010

V tomto roce mě čekala další výstava hned v začátku roku ve Strašicích a na jaře v Plzni. Poté jsem se plně věnoval realizaci mého skromného ateliéru s minigalerií. Proto jsem v tvorbě značně ubral. Pracuji totiž na všem zcela sám. Snad se mi vše podaří.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martin - Hehe, kdopak si to zase hraje?

20. 2. 2011 13:31

Milý Václave,
zase se pomaličku začíná převalovat jedna neděle přes horizont událostí a já měl možnost chvíli si jen tak brouzdat po síti. A vzpomněl jsem si na Tebe. Bodejť by ne, když jsme se včera potkali na vernisáži výstavy obrazů Jindřišky Hánové. A protože jsem měl jako kurátor celou řadu milých povinností, neměl jsem ani čas si s Tebou, jak se říká, po přátelsku pokecat. A věř mi, že mi to přišlo docela líto... Nicméně, pustil jsem si Tě alespoň ve virtuálním prostoru a tak jsem našel zase jednu Tvou novou hračku, totiž nezvyklé formátování obrazu Čas podzimu do šestiúhelníku. Za normálních okolností je to pro mě jako pro přírodovědce symbol cyklického uhlovodíku, jenže v souvislosti s podzimem mi to přišlo jako docela dobré dada. Příteli, hrej si dál. Jsem zvědav, čím mě zase příště překvapíš. A doufám, že se mi ten obrázek podaří brzy uvidět "naostro", pokud už není prodaný. Což Ti na jednu stranu přeju - z něčeho člověk musí být živ - a na stranu druhou sobecky nepřeju - protože ho už taky nemusím v reálu vidět nikdy.
Tak co bude příště? Doma máme Štíchův olej složený ze dvou soustředných, patrově uložených kruhů. Nezkusíš to pro změnu třeba na ploše rotačního hyperboloidu? Ne, nedělám si srandu, jak bývá dost často mým zvykem. Ale opravdu se těším zase na něco nového.
Martin